vijesti

Obavijest za roditelje djece dorasle za upis u 1. razred školske godine 2021./2022.

Autor: Ivana Bračević, 15. 3. 2021. 20:25

Poštovani roditelji, počinjemo s aktivnostima vezanima za upis djece u 1. razred.

Sva djeca rođena od 1. travnja 2014. do 31. ožujka 2015. obavezna su pristupiti postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja radi upisa u prvi razred osnovne škole.

Prvi dio testiranja odvija se od 22. ožujka do 1. travnja 2021. u prostorijama matične škole „Ljudevit Gaj“ Krapina (Trg Stjepana Radića 1, Krapina).

Drugi dio testiranja (liječnički pregled) odvija se od 13. do 21. travnja 2021. u Zavodu za javno zdravstvo Krapina - Ambulanta školske medicine (Mirka Crkvenca 1, Krapina).

Obavijest o terminu dolaska u školu i ambulantu dobit ćete zemaljskom poštom na Vašu kućnu adresu.

Pod opcijom "više" prikazane su Vam upute za pregled u školi.