> GLOBE
GLOBE SUSRETI

IX. MEĐUŽUPANIJSKA SMOTRA I NATJECANJE GLOBE

Autor: Marija Poslon, 13. 3. 2013.

IX. Međužupanijska smotra i natjecanje GLOBE škola Krapinsko-zagorske, Koprivničko-križevačke, Međimurske i Varaždinske županije održana je u OŠ Konjščina u Konjščini 11. ožujka 2013. godine.

U natjecateljskom dijelu Smotre sudjelovalo je 28 učenika i 17 mentora iz osam osnovnih škola i jedne srednje škole.

Koje su predstavnice naše škole možete pročitati pod opširnije.

Svaka škola predstavila je Power Point prezentacijom svoj rad od prošle Međužupanijske smotre.

Našu školu su predstavljale učenice 8.a razreda Ema Rukav, Dora Barušić i Lucija Benc te njihove mentorice Ružica Novak i Miljenka Hršak.

Nakon prezentacija ocjenjivačko povjerenstvo je prema jedinstvenim  kriterijima za rad škola u GLOBE programu dodijelilo bodove.

Naši Globovci za svoj rad nalaze se na trećem mjestu. Zadovoljni su svojim napretkom u radu i već su puni ideja za nastavak rada.

U očekivanju smo poziva za Državnu smotru i natjecanje GLOBE škola iz čitave Hrvatske.