NA PONOS 'ŠKOLI'

Autor: Suzana Pracaić, 7. 3. 2011.

Naslovnica brošure za profesionalno usmjeravanje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje "Kamo nakon osnoven škole?" za Središnju Hrvatsku, idejno je djelo učenice BARBARE HORVAT iz 8.b razreda. ČESTITAMO BARBARI!!!

Brošure „Kamo nakon osnovne škole?“ namijenjene su učenicima, njihovim roditeljima, nastavnicima i stručnim suradnicima škola, stručnjacima za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje te svima onima koji se žele informirati o mogućnostima nastavka školovanja nakon osnovne škole.

Svaka brošura sadrži informacije za nekoliko okolnih županija, tako da su u pet različitih brošura dostupni podaci na razini Republike Hrvatske. Radi lakšeg snalaženja, županije su grupirane unutar pet brošura kroz sljedećih pet „regija“.

Više o tome pročitajte na web-stranici HZZ-a:

NA PONOS 'ŠKOLI'

Autor: Suzana Pracaić, 7. 3. 2011.

Više o tome pročitajte na web-stranici HZZ-a: