DOČEKANI PRVAŠIĆI

Autor: Anita Džaja, 13. 9. 2016.

U našu školu i ove godine došla je nova skupina đaka prvaka. Da im početak školovanja ostane u lijepom sjećanju osim djelatnika škole pobrinuli su se i članovi dramsko-scenske skupine razredne nastave s voditeljicom Vesnom Požgaj, prikazavši im predstavu Plesna haljina žutog maslačka. Mali glumci i budući đaci su vrlo lijepo surađivali tijekom predstave, a na kraju su se okrijepili sokom i pecivom.

Više fotografija možete pogledati u našoj foto-galeriji.

DOČEKANI PRVAŠIĆI

Autor: Anita Džaja, 13. 9. 2016.

Više fotografija možete pogledati u našoj foto-galeriji.