ŠKOLSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA-REDOVNI I IZBORNI

Autor: Marija Poslon, 4. 2. 2015.

03. veljače održano je i školsko natjecanje iz njemačkog jezika. Sudjelovalo je osmero učenika.

U kategoriji „njemački jezik kao izborni predmet“ prvo mjesto ostvarila je učenica 8. b razreda, Lana Šoštarko. Drugo mjesto ostvario je također učenik 8.b razreda, Marko Fruk.

U kategoriji „njemački jezik kao redovni predmet“ prvo mjesto ostvarila je Ivana Škrlec, učenica 8.a. Odmah nakon nje drugo mjesto ostvarila je Ema Kovačić (8.a), a treće mjesto pripalo je Ani Tušek (8.a). Ostali sudionici natjecanja bili su: Lara Belošević, Kristina Tomašić i Lucija Zaplatić.

Svim sudionicima natjecanja iskrene čestitke na postignutim rezultatima, a onim najboljima puno uspjeha na županijskom natjecanju.

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA-REDOVNI I IZBORNI

Autor: Marija Poslon, 4. 2. 2015.