SJEĆANJE NA VUKOVAR

Autor: Marija Poslon, 23. 11. 2012.

Učenice 8. i 5. razreda iz Donje Šemnice  su 18. sudenog na školskom igralištu svijećama  ispisale  sveto ime našeg grada ponosa. Bio je to znak suosjećanja sa patnjom Vukovara u domovinskom ratu. To je grad koji je obranio našu Hrvatsku od bezdušnog agresora koji je htio razoriti nas, našu prošlost, sadašnjost i budućnost. Biti ćemo vječno zahvalni našem GRADU HEROJU kao i našim generalima.

Slike možete vidjeti u našoj foto-galeriji ili klikom na link slike.

SJEĆANJE NA VUKOVAR

Autor: Marija Poslon, 23. 11. 2012.

Slike možete vidjeti u našoj foto-galeriji ili klikom na link slike.