UDRUGA BARUNI - PROMICANJE ISTINE O DOMOVINSKOM RATU

Autor: Anita Džaja, 20. 2. 2019.

Već unatrag nekoliko godina naša škola sudjeluje radovima svojih učenika na natječaju Udruge Baruni o promicanju istine o domovinskom ratu. I ove smo se godine odlučili odazvati te je poslano više radova na temu Domovinskog rata.

U nastavku pročitajte više o ovom događaju, a fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Veoma smo se obradovali saznavši da je učenica 5. a razreda Laura Černjava za svoj rad po jednostavnim naslovom Domovinski rat osvojila treće mjesto u kategoriji učenika od 5.- 8. razreda. U utorak, 12.2.2019. bila je u Zaboku svečana dodjela nagrada svim nagrađenima te kratka priredba.

Laura je dodjeli prisustvovala i ugodno se provela. Slikom je sve popratila njezina majka.
U natječaju su sudjelovali i učenici Marija Brezak, Kris Krklec, Hana Blažević, Maik Leonardo Leljak te Martina Cigula. Svima im čestitamo i želimo da i dalje pišu.
Pripremila: učiteljica Jasna Leljak

UDRUGA BARUNI - PROMICANJE ISTINE O DOMOVINSKOM RATU

Autor: Anita Džaja, 20. 2. 2019.

Pripremila: učiteljica Jasna Leljak