"KRAPINSKI MEDVEŠČAK" VJEŽBA NA IGRALIŠTU ISPRED ŠKOLE

Autor: Suzana Pracaić, 29. 1. 2014.

Šala, šala… nisu to krapinski hokejaši, nije to vježba hokeja na ledu, već naši svestrani vatrogasci.

Bilo vatra, bilo poplava, vjetar, a evo i snijeg, ne mogu zaplašiti naše vatrogasce - oni su tu. Priskočili su u pomoć i Osnovnoj školi „Ljudevit Gaj“ kako bi učenici, djelatnici škole, a i roditelji mogli sa sigurnošću dolaziti u školu.

Od srca zahvaljujemo našim susjedima... :)

Uz prisutnog ravnatelja škole, gosp. Ignaca Pavića i domara škole, gosp. Ivana Miljana sigurnost djece je najvažnija briga svih zaposlenika, koja traži hitnu akciju, a koju su pokrenuli djelatnici JVP Krapina i članovi DVD-a Krapina.

Od srca zahvaljujemo našim susjedima - Dobrovoljnom vatrogasnom društvu Krapina, na ovako velikodušnoj pomoći, dobrosusjedskoj suradnji i njihovom djelovanju u Krapini (i okolici).