NACIONALNA OZNAKA KVALITETE ZA ETWINNING PROJEKT "UZ ČITANJE RIJEČI RASTU 3" (NQL)

Autor: Suzana Pracaić, 17. 10. 2023.

U prošloj školskoj godini 2022./23. uspješno smo u organizaciji školske knjižnice i knjižničarke Suzane Pracaić, realizirali eTwinning projekt "Uz čitanje riječi rastu 3" te dobili Nacionalnu oznaku kvalitete - NQL (National Quality Label).

Kao eTwinning škola, nastavljamo s projektima u koje se uključuje sve više učenika i učiteljica, čime potvrđujemo da naša škola kontinuirano primjenjuje inkluzivne i inovativne oblike rada u svom svakodnevnom odgojno-obrazovnom radu.

U eTwinning projektima sudjelujemo radi učenja, dijeljenja primjera dobre prakse, timskog rada, suradnje i uključivanja u brojne manifestacije, obljetnice i događanja.

Ovo je veliko priznanje, samim tim što se zbog nove platforme European School Education Platform i novih uvjeta, mnoge škole nisu uspjele prijaviti za NQL.

Diseminacija tj. osvrt na projekt može se pročitati na stranici: http://www.os-ljudevit-gaj-kr.skole.hr/?news_hk=1&news_id=2382&mshow=290#mod_news

U lipnju 2023. dobili smo i potvrdu o sudjelovanju Udruge Zvono: