POČELE PRISTIZATI EUROPSKE OZNAKE KVALITETE ZA ETWINNING PROJEKTE U 2021/22.

Autor: Suzana Pracaić, 13. 6. 2023.

Čestitam!

Vaša škola nagrađena je Europskom oznakom kvalitete za rad u projektu eTwinning "Igrajmo se glagoljicom! (Upoznajmo stara pisma)". To znači da su vaš rad, rad vaših učenika i suradnja s partnerima zadovoljili okvirne kriterije za oznaku kvalitete i dobili visoku ocjenu.

Kao rezultat toga, dobit ćete potvrdu koju možete širiti na svojim web stranicama i prikazati na istaknutom mjestu u svojoj školi. Također, vaš će projekt biti predstavljen u posebnom području na Europskoj platformi za školsko obrazovanje.

Još jednom čestitamo i nadamo se da ćete nastaviti organizirati kvalitetne projekte s ostalim nastavnicima eTwinninga.

Uz naše najbolje pozdrave,
Tim eTwinning