Nacionalni dan osoba s intelektualnim teškoćama u našoj školi

Autor: Ivana Bračević, 22. 5. 2023.

16. svibnja Udruga OSIT iz Krapine obilježila je Nacionalni dan osoba s intelektualnim teškoćama ove godine u našoj školi. Dan osoba s intelektualnim teškoćama obilježava se uz moto „Stavi naočale – promijeni pogled“, a s ciljem senzibiliziranja javnosti na prava i mogućnosti osoba s intelektualnim teškoćama, ali i kako bi se pokazalo da su i oni ravnopravni članovi zajednice u kojoj žive.

Učenici naše škole te OŠ Đurmanec sudjelovali su u programu koji su članovi udruge priredili sa svojim korisnicima, družili se s štićenicima, članovima udruge i njihovim roditeljima i nakon nastupa.

Bilo je veselo, šareno, i raspjevano !

S radošću očekujemo novo druženje s našim starim prijateljima iz Udruge OSIT !

Ovdje možete pogledati fotografije.

Pripremila: Aleksandra Podsečki