Nova OZNAKA KVALITETE ZA ETWINNING PROJEKT "IGRAJMO SE GLAGOLJICOM"

Autor: Suzana Pracaić, 12. 7. 2022.

U eTwinning projekt "Igrajmo se glagoljicom" (Upoznajmo stara pisma), koji je osmislila i već nekoliko godina vodi  knjižničarka i prof. hrvatskog jezika i književnosti Anita Drenjančević iz OŠ Josipovac, ove školske godine uključili smo se i mi tj. učenici 6.b razreda pod vodstvom knjižničarke Suzane Pracaić. Rezultat je oznaka kvalitete na koju smo vrlo ponosni.

Projekt ne bi bio ostvaren bez pomoći učiteljice hrvatskog jezika Melite Podgajski i učiteljice likovne kulture Karle Horvat.

O samoj diseminaciji projekta možete pročitati na:http://www.os-ljudevit-gaj-kr.skole.hr/?news_hk=1&news_id=2076&mshow=290#mod_news