"Više smijeha - manje stresa"

Autor: Anita Džaja, 25. 5. 2017.

U organizaciji Udruge „Djeca sunca“ iz Krapine, u našoj se školi održala radionica za učenike 3.a i 3. b razreda. Radionica se provodi u sklopu projekta „Više smijeha, manje stresa“ koju vodi gospođa Vlasta Jurinjak iz Krapine.

Učenici su se upoznali sa zdravim stilovima života koji imaju utjecaj na njihovo fizičko i mentalno zdravlje - zdravom prehranom, pravilnim disanjem i opuštanjem, njegovanjem pozitivnog stava, životom u harmoniji s prirodom.

Učenici su s velikim interesom i zadovoljstvom sudjelovali u radionici što potvrđuju i fotografije, a njih možete pogledati u našoj foto-galeriji!

Pripremila: Aleksandra Podsečki, prof. defektolog

"Više smijeha - manje stresa"

Autor: Anita Džaja, 25. 5. 2017.

Pripremila: Aleksandra Podsečki, prof. defektolog