ODRŽANE RADIONICE ZA DAROVITE, TALENTIRANE I MOTIVIRANE UČENIKE

Autor: Anita Džaja, 19. 4. 2017.

Radionice su održane 18.4.2017. Odazvalo se 50 učenika koji su se družili, zabavili, a i naučili nešto novo.

Što se učenicima najviše svidjelo, njihovi dojmovi:

ČUDESNA MOĆ ŠPAGE - MAKRAME

-Najviše mi se svidjelo to što sam naučila kako se mogu napraviti prekrasni ukrasi od špage. (Ivona, 5b)

-Svidjelo mi se otkrivanje i stvaranje nečeg o čemu još nisam znala. (Dora, 4.b)

-Dojmilo me se izrađivanje spirala i cvjetića. ( Dino, 5a)

I TEČE, TEČE JEDAN SLAP

-Svidjelo mi se što su se izvodili razni  pokusi, svi smo se zabavljali i šalili. naučili smo kakva je važnost vode u prirodi. (Dorotea, 5.c)

-Najbolji i najzanimljiviji pokusi su mi bili kad smo radili rupu u ledu i kad sam saznala kako kukac može plutati po vodi. (Petra, 4.a)

-Proveli smo sat s novom učiteljicom,naučili smo nešto novo. (Martina, 5.c)

OBRADA SLIKA U GIMP-U

-Meni se najviše dopalo bojanje kose dr. House. (Antonio,8.b)

-Naučio sam obrađivati slike i bolje se snalaziti na računalu. Želim si kod kuće skinuti taj program.( Lovro, 8.b)

-Naučio sam kako mijenjati boje na stvarima. (Jakob Domagoj, 6.b)

Fotografije s radionica možete pogledati u našoj foto-galeriji!

Pripremila: pedagoginja

ODRŽANE RADIONICE ZA DAROVITE, TALENTIRANE I MOTIVIRANE UČENIKE

Autor: Anita Džaja, 19. 4. 2017.

Što se učenicima najviše svidjelo, njihovi dojmovi:

ČUDESNA MOĆ ŠPAGE - MAKRAME

-Dojmilo me se izrađivanje spirala i cvjetića. ( Dino, 5a)

I TEČE, TEČE JEDAN SLAP

-Proveli smo sat s novom učiteljicom,naučili smo nešto novo. (Martina, 5.c)

OBRADA SLIKA U GIMP-U

-Meni se najviše dopalo bojanje kose dr. House. (Antonio,8.b)

-Naučio sam kako mijenjati boje na stvarima. (Jakob Domagoj, 6.b)

Fotografije s radionica možete pogledati u našoj foto-galeriji!

Pripremila: pedagoginja