OBAVIJEST RODITELJIMA - UPIS U 1. RAZRED

Autor: Anita Džaja, 21. 2. 2017.

OBAVIJEST RODITELJIMA - UPIS U 1. RAZRED

Pripreme za upis u 1. razred šk.g. 2017./2018.

Započinjemo s pripremama za upis u prvi razred šk. g.2017./2018.

Pozivamo roditelje da dovedu svoju djecu u školu „Ljudevit Gaj“ Krapina radi upoznavanja s djetetom i utvrđivanja pripremljenosti za polazak u prvi razred.

Raspored se nalazi na oglasnim pločama vrtića, škole „ Ljudevit Gaj“ Krapina te područnim školama u kojima se ostvaruje program predškole.

Radujemo se vašem dolasku!

OBAVIJEST RODITELJIMA - UPIS U 1. RAZRED

Autor: Anita Džaja, 21. 2. 2017.

OBAVIJEST RODITELJIMA - UPIS U 1. RAZRED

Pripreme za upis u 1. razred šk.g. 2017./2018.

Započinjemo s pripremama za upis u prvi razred šk. g.2017./2018.

Radujemo se vašem dolasku!