OSKAR ZNANJA

Autor: Vlatka Matejaš, 28. 6. 2016.

Dana 16.6.2016. godine u Zagrebu u Velikoj dvorani Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održana je svečana dodjela Oskara znanja državnim i međunarodnim prvacima. Oskara je primio i učenik Damjan Milaković kao državni prvak iz njemačkog jezika. Podsjetimo da će Damjan u srpnju boraviti na Olimpijadi njemačkog jezika u Berlinu kao jedini hrvatski predstavnik. Želimo mu sreću i navijamo za što bolji uspjeh.

Damjanu su u pratnji na dodjeli Oskara bile mentorica Mirjana Klobučar i ravnateljica Dragica Belošević.

Za vas napisala Jasna Matijević

OSKAR ZNANJA

Autor: Vlatka Matejaš, 28. 6. 2016.

Za vas napisala Jasna Matijević