Obilježavanje Dana škole 20.4.2016.

Autor: Vlatka Matejaš, 18. 4. 2016.

O  nekim događanjima i aktivnostima u tjednu u kojem obilježavamo Dan škole, već je obavijestila naša knjižničarka, Suzana Pracaić. Želimo vas upoznati i sa svim ostalim događanjima.

Dakle, u ponedjeljak će naši "englezi i nijemci" peći kolače prema originalnim, stranim, receptima. Kolače ćete moći probati, a uz simboličnu donaciju, i ponijeti kući.

Učenici razredne nastave "A" smjene u ponedjeljak u 12 sati prisustvovat će predstavi Plesna haljina žutog maslačka. "B" smjena će istu predstavu gledati u ponedjeljak 25.4.

U srijedu, 20.4. bit će u 18 sati susret za osmaše i njihove roditelje. Predstavljanje zanimanja.

Četvrtak, 21.4. započinje sportskim natjecanjima. Već od 8 sati započet će finalna natjecanja u nogometu u kategoriji 5., 6., 7. i 8. razreda. Neka pobijedi najbolji.

Svečana priredba održat će se istoga dana u 17 sati u dvorani za TZK naše škole.

Pridružite nam se u našem slavlju.

Petak je rezerviran za stručnu ekskurziju djelatnika škole u Opatiju. Nadam se da će vrijeme biti na našoj strani.

Obilježavanje Dana škole 20.4.2016.

Autor: Vlatka Matejaš, 18. 4. 2016.

Pridružite nam se u našem slavlju.