BOŽIĆNA ČESTITKA U 4.a

Autor: Marija Poslon, 23. 12. 2015.

Dana 15.12.2015. tajnik Filatelističkog društva Zaboky, gospodin Ivan Drašković, posjetio je učenike 4.a razreda. Osim što su saznali mnogo zanimljivosti o prvim božićnim čestitkama u Hrvatskoj i svijetu, učenici su naučili i kako pravilno  napisati božićnu čestitku. Zahvaljujući gospodinu Draškoviću, koji je učenike 4.a opskrbio čestitkama i markama, roditelje će ove godine u njihovim poštanskim sandučićima razveseliti najljepše želje njihovih školaraca.

Ovom prilikom željeli bi zahvaliti gospodinu Draškoviću na svom uloženom trudu i  vrlo zanimljivoj prezentaciji.

Učenici 4.a razreda i njihova učiteljica, Vesna Križanić

BOŽIĆNA ČESTITKA U 4.a

Autor: Marija Poslon, 23. 12. 2015.

Učenici 4.a razreda i njihova učiteljica, Vesna Križanić