PRIPREMA ZA ZIMSKE PRAZNIKE

Autor: Suzana Pracaić, 16. 12. 2009.

Dragi naši učenici! Bliže se zimski praznici i vaš zasluženi odmor. Za one koji ne mogu bez interneta (učenja pomoću interneta) predlažemo da malo surfate po sljedećim stranicama (edukativnim, zabavnim...)

www.djumbox.com/   (DJUMBOX: kviz znanja i opće kulture)

www.skole.hr/ucenici (PORTAL ZA ŠKOLE - UČENICI: bojanke, igre, zabava...)

www.childrenslibrary.org/icdl/SimpleSearchCategory?ids=&pnum=1&cnum=1&text=&langid=111&ilang=Croatian (CHILDRENLIBRARY - READ BOOKS: 24 online knjige na hrvatskom)

www.usborne-quicklinks.com/uk/uk_homepage.asp (USBORNE QUICKLINKS: za istraživače, pretraživanje internetskih linkova na određene teme, znanosti...)

www.matica.com/free-flash-games/2/Brain-Gym.html(BRAIN GYM: igrice...)

A za one najmanje, nudimo vam kreacije u bojanju predložaka (COLORING PAGES) na različite teme - prigodne: BOŽIĆ (Christmas), NOVA GODINA (New Year), SV. NIKOLA (Saint Nicolas) pa i VALENTINOVO (Valentine's Day), USKRS (Easter)... i drugo www.edupics.com/en-coloring-pages-pictures-photo-public-holidays-c88.html

PRIPREMA ZA ZIMSKE PRAZNIKE

Autor: Suzana Pracaić, 16. 12. 2009.

www.djumbox.com/   (DJUMBOX: kviz znanja i opće kulture)

www.skole.hr/ucenici (PORTAL ZA ŠKOLE - UČENICI: bojanke, igre, zabava...)

www.matica.com/free-flash-games/2/Brain-Gym.html(BRAIN GYM: igrice...)