GAJEVCI SE PRIDRUŽUJU KAMPANJI „ BUDI NEOVISAN „

Autor: Marija Poslon, 10. 4. 2014.

I naša se škola uključuje u kampanju Saveza društava Naša djeca  Hrvatske i društvima Naša djeca u gradovima i općinama „ Budi neovisan „ .

Cilj kampanje je borba protiv alkoholizma među djecom i mladima  upozoravajući na problem pijenja alkohola i posljedice koje njegovo konzumiranje ima na živote djece i mladih.

Aktivnosti su usmjerene na  bolje izbore zabave u kojima djeca i mladi pokazuju svoju posebnost, neovisnost  i žive svoj san bez ovisnosti .

U kampanju ćemo se uključiti izradom strip priča, fotografija s dječjim porukama i sloganima.

Na taj će način učenici  moći izraziti svoje stavove i mišljenja te tako poslati poruku o boljim izborima druženja, zabave,  odlučno govoreći NE cigaretama, alkoholu, opojnim sredstvima te ovisnostima o internetu i igrama na sreću.

Najuspješniji radovi bit će poslani na natječaj Saveza DND- a Hrvatske pod istim nazivom kao i kampanja.

Dječje radove će vrednovati književni i likovni umjetnici, a najoriginalnije radove iz svih kategorija bit će objavljeni u posebnoj publikaciji te ih javno proglasiti i pohvaliti na Završnom događanju projekta, 31.5.2014. godine u Opatiji, na kojemu će uslijediti i nagrade najuspješnijima.

Naše radove moći ćete vidjeti na web stranici škole.

GAJEVCI SE PRIDRUŽUJU KAMPANJI „ BUDI NEOVISAN „

Autor: Marija Poslon, 10. 4. 2014.

Naše radove moći ćete vidjeti na web stranici škole.