NAŠI PREDSTAVNICI NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA

Autor: Marija Poslon, 18. 2. 2014.

U velikoj konkurenciji učenika svih škola u KZŽ neki od naših učenika već su  uspjeli osigurati svoje mjesto na županijskom natjecanju. To su slijedeći učenici:

Domagoj Herout, 7.b i Patrik Požgaj, 8.a predstavljat će školu na županijskom natjecanju iz informatike.

Mihael Leljak, 8.a  i Neven Spaček, 8.c uspjeli su se plasirati na  županijsko natjecanje iz fizike.

Mihael Leljak, 8.a, predstavnik je škole na županijskom natjecanju iz matematike.

Matej Milaković. 8.a, Maria Kozina, 8.c i Iva Kunštek, 8.c predstavnici su škole na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika.

Helena Dunaj, 7.b i Mihael Leljak, 8.a pokazat će svoje znanje na županijskom natjecanju iz povijesti.

Egon Belošević, 5.a, Lea Kovačec, 5.b, Silvio Ferček, 6.a, Lana Šoštarko, 7.b, Iva Kunštek, 8.c uspjeli su ostvariti plasman na županijsko natjecanje iz geografije.

Karlo Horvat, 8.b i Vanja Cesarec, 8b  predstavljaju školu na županijskom natjecanju iz kemije.

Želimo im puno uspjeha!

NAŠI PREDSTAVNICI NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA

Autor: Marija Poslon, 18. 2. 2014.

Želimo im puno uspjeha!