ZAHVALNOSTI NIKAD DOSTA

Autor: Suzana Pracaić, 21. 10. 2013.

Međugeneracijsko druženje učenika naše škole i štićenika Doma za starije i nemoćne osobe „Sv. Nikola“ u Krapini započelo je prošle godine i ponukani prekrasnim iskustvom u ponedjeljak, 21. listopada ovogodišnji četvrtaši (učenici 4.a i 4.b) su sa svojim učiteljicama Dušankom Jakopović i Anicom Poslon te stručnim suradnicama Božicom Horvat i Suzanom Pracaić posjetili korisnike i djelatnike Doma. S košarama voća i kolača koje su pripremile vrijedne ruke mama i baka, uz stihove, recitacije i pjesmu donijeli smo dašak mladosti, radosti i veselja.

Dani zahvalnosti za plodove zemlje i kruha u OŠ „Ljudevit Gaj“ Krapina imaju svoju dugu tradiciju. Obilježavamo ga raznim aktivnostima uz Svjetski dan hrane i Dan jabuka: obilaskom mlina, pekarnica, radionicom pekarskih proizvoda u školskoj kuhinji te svečanim programom uz blagoslov koji nam svake godine udijeli naš krapinski župnik, vlč. Tomica Šestak.

Ove godine posebno smo zaželjeli plodovima jeseni, kolačima i drugim slasticama razveseliti štićenike Doma za starije i nemoćne osobe „Sv. Nikola“ u Krapini.

Ponovo smo prekrasno dočekani, ostvarili druženje za pamćenje i počašćeni se vratili u školske klupe.

Od srca im hvala!

ZAHVALNOSTI NIKAD DOSTA

Autor: Suzana Pracaić, 21. 10. 2013.

Od srca im hvala!