OSKAR ZNANJA

Autor: Marija Poslon, 21. 6. 2013.

Poslije svih održanih natjecanja i smotri na državnoj razini,  Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta i Agencija za odgoj i obrazovanje pozvala je učenike koji su osvojili prva mjesta i njihove mentore na dodjelu priznanja i Oskara znanja.

Svečanost je održana u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu 10. lipnja 2013.

Naši su dobitnici Oskara znanja učenici  TimonSpiegl, Ema Rukav i Lara Vidović – državni prvaci u orijentacijskom natjecanju Hrvatskih GLOBE škola i njihova mentorica Ružica Novak.

Na dodjeli Oskara znanja bila je i tajnica AZOO dr.sc.Diana Garašić, naša glavna „ GLOBOVKA“ koja se uključila u našu ekipu na fotografiranju.

Slike možete vidjeti u foto-galeriji.

OSKAR ZNANJA

Autor: Marija Poslon, 21. 6. 2013.

Slike možete vidjeti u foto-galeriji.