DOLAZI NAM VIRTUOZ NA TAMBURICI - G. ŽELJKO GROZAJ

Autor: Suzana Pracaić, 9. 4. 2013.

U sklopu obilježavanja Dana škole 2013. i ove godine održat će se 'susret u knjižnici'. Najavljujemo susret sedmaša i osmaša s zagorskim umjetnikom, glazbenikom, pjevačem i virtuozom na tamburici - ŽELJKOM GROZAJEM koji će se održati u četvrtak, 18. travnja u 12 sati. U pratnji su mu tamburaški sastav – VINSKI BRATI, nekadašnji KONTRA BEND.

DOLAZI NAM VIRTUOZ NA TAMBURICI - G. ŽELJKO GROZAJ

Autor: Suzana Pracaić, 9. 4. 2013.