NAJLJEPŠE PUSTOLOVINE 3.A RAZREDA

Autor: Administrator , 4. 7. 2022.

Na kraju ove nastavne godine 2021./2022. učenici 3. a razreda objavili su svoju drugu online knjigu „Naše najljepše pustolovine“ putem aplikacije Storyjumper. Zavirite u njihovo djelo u koje je uloženo mnogo truda  i vremena. Knjigu možete pronaći pod VIŠE.

Na kraju ove nastavne godine 2021./2022. učenici 3. a razreda objavili su svoju drugu online knjigu „Naše najljepše pustolovine“ putem aplikacije Storyjumper. Glavna urednica knjige, učenica Nera Poslon u potpunosti je opravdala svoju funkciju jer je konstantno svojim primjerom aktivnog rada motivirala i poticala ostale učenike na suradnju. Naravno, cjelokupan rad su pod budnim okom pratile učiteljice Vesna Presečki i Helena Hudi. Učenici su individualnim i timskim radom utkali ogroman trud potičući jedni druge maštom i kreativnošću. U sadržaj knjige uvrstili su važne pisane poruke kroz razumijevanje, originalnost, interpretaciju iz hrvatskog jezika, prirode i društva, likovne kulture, informatike, njemačkog jezika i značajne pustolovine izvan nastave. Knjiga se pisala u školi i kod kuće, ovisno o sadržaju, gdje su pokazali veliku zainteresiranost  za novi i drugačiji rad. Gotovo sve teme i poruke koje se nalaze na stranicama knjige učenici su potkrijepili fotografijama i slikovnim pozadinama radeći samostalno koristeći informatičke vještine rada na računalu. Tu se glavna urednica Nera potrudila kontrolirati redoslijed stranica knjige prateći kalendarsku godinu. Sve što je učenicima bilo značajno, uspjeli su zabilježiti i time se vrlo ponose! A učiteljice se njima ponose još više!

Link na knjigu:

Naše najljepše pustolovine

Učiteljica Vesna Presečki

NAJLJEPŠE PUSTOLOVINE 3.A RAZREDA

Autor: Administrator , 4. 7. 2022.

Link na knjigu:

Naše najljepše pustolovine