Učenici PŠ Donja Šemnica i PŠ Lepajci u posjetu školskoj i gradskoj knjižnici

Autor: Katarina Barlović, 14. 6. 2022.

U utorak, 14. lipnja učenici prvog i drugog razreda Područne škola Donja Šemnica i prvog razreda Područne škole Lepajci bili su na terenskoj nastavi u Krapini. U školskoj knjižnici sat medijske kulture održala im je knjižničarka Suzana Pracaić koja je učenicima pojasnila ulogu knjižnice i knjižničara, snalaženje u knjižnici, posuđivanje i vraćanje knjiga. Nakon toga knjižničarka Petra Salomon provela nas je kroz Gradsku knjižnicu Krapina. Posebno zanimljivo bilo je na dječjem odjelu te knjižnice gdje su učenici uživali u knjigama i igračkama za najmlađe.

Učenici PŠ Donja Šemnica i PŠ Lepajci u posjetu školskoj i gradskoj knjižnici

Autor: Katarina Barlović, 14. 6. 2022.