Paljenje druge adventske svijeće u Krapini

Autor: Ivana Bračević, 8. 12. 2021.

Adventsko je vrijeme, vrijeme nade, mira, ljubavi i radosti. U subotu, 4. prosinca 2021. godine, učenici naše škole sudjelovali su u prigodnome programu paljenja druge adventske svijeće ili pomirilice ispred Festivalske dvorane u Krapini. Zbor koji su činili učenici 3. b razreda pod vodstvom svoje razrednice Gordane Nežmahen i u pratnji učiteljice Katarine Rihtar otpjevao je pjesme „Bijeli Božić“ i „Sveti Niko“, a učenica 5. b razreda Hanah Ela Žauhar recitirala je pjesmu „Božić“ D. Domjanića. Drugu adventsku svijeću upalila je Petra Žnidarić, učenica 8. b razreda, vrlo svestrana i uspješna učenica koja je postigla odlične rezultate na mnogim matematičkim natjecanjima, kao i na natjecanjima iz geografije i hrvatskoga jezika. Kao kruna njezina rada ističe se Mala plaketa Grada Krapine koja joj je svečano uručena 6. prosinca 2021. Ponosni na Petru i na ostale vrijedne učenike naše škole veselo iščekujemo ljubav i radost koje nam donosi adventsko i božićno vrijeme!

Pod "više" pogledajte slike.

Članak napisala: Andreja Klasić

Paljenje druge adventske svijeće u Krapini

Autor: Ivana Bračević, 8. 12. 2021.

Pod "više" pogledajte slike.

Članak napisala: Andreja Klasić