Listopadske svečanosti u PŠ Donja Šemnica

Autor: Ivana Bračević, 21. 10. 2021.

S prvim danima jeseni polja, voćnjaci i vinogradi daruju nam raznovrsne plodove. Posebnost mjeseca listopada ogleda se u brojnim datumima kojima se obilježavaju posebni dani. Područna škola Donja Šemnica objedinila je neke od njih i u organizaciji djelatnika, učenika i njihovih roditelja 20.10.2021. godine organizirala svečanu priredbu na igralištu škole. U priredbi su sudjelovali svi učenici od prvog do osmog razreda, dramska skupina, zbor koji su nas svojim izvedbama nasmijali i razveselili.

Ostatak teksta i slike pogledajte pod "više".

Objedinili su: Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje, Svjetski dan hrane (16.10.), Međunarodni dan borbe protiv siromaštva (17.10.), Svjetski dan kravate (18.10.) te Dan jabuka (20.10.). Školu je posjetio i posebni gost, župnik preč. Stjepan Prugovečki iz Župe Mihovljan koji je nakon priredbe održao lijep i inspirativan govor našim učenicima i blagoslovio hranu koju su donijela djeca i djelatnici. Ovim putem zahvaljujemo svim roditeljima na preukusnim delicijama. Svi smo zajedno uživali u blagodatima hrane i barem na trenutak zaboravili ovo kaotično vrijeme oko nas.

Tekst napisala: Ivana Bračević

Kako nam je bilo, možete pogledati u Foto-galeriji

Listopadske svečanosti u PŠ Donja Šemnica

Autor: Ivana Bračević, 21. 10. 2021.

Ostatak teksta i slike pogledajte pod "više".

Tekst napisala: Ivana Bračević

Kako nam je bilo, možete pogledati u Foto-galeriji