OKVIRNI VREMENIK PISANIH PROVJERA

Autor: Marija Poslon, 18. 10. 2012.

Poštovani roditelji u nastavku vijesti možete pogledati Okvrni vremenik pisanih provjera znanja za 1. polugodište ove školske godine.  Nismo  u mogućnosti predvidjeti sve okolnosti koje mogu poremetiti tijek izvođenja nastave pa je vremenik okvirni.

Ovdje možete pogledati okvirni vremenik pisanih provjera znanja za prvo polugodište.

OŠ Ljudevit Gaj     1.-4. RAZRED

PŠ Donja Šemnica    1.-4. RAZRED

PŠ Lepajci.

OKVIRNI VREMENIK PISANIH PROVJERA

Autor: Marija Poslon, 18. 10. 2012.

OŠ Ljudevit Gaj     1.-4. RAZRED

PŠ Donja Šemnica    1.-4. RAZRED