DRŽAVNO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Autor: Ivana Bračević, 27. 10. 2020.

Natjecanje je održano u ponedjeljak 26. 10. 2020. u našoj školi.

Po prvi puta, a zbog pandemije i propisanih epidemioloških mjera, natjecanje je održano online. Našu školu predstavljala je učenica 6. b razreda PETRA ŽNIDARIĆ pod vodstvom mentorice Dragice Šalković.

Čestitamo Petri na plasmanu na Državno natjecanje iz matematike te joj želimo da postigne visoki rang među 24 natjecatelja u kategoriji 6. razreda.

Pripremila: Dragica Šalković

DRŽAVNO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Autor: Ivana Bračević, 27. 10. 2020.

Natjecanje je održano u ponedjeljak 26. 10. 2020. u našoj školi.

Pripremila: Dragica Šalković