OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE

Autor: Administrator , 17. 3. 2020.

Poštovani,

od sutra, 18.3.2020. učenici razredne nastave (1.-4.razred) nastavljaju pratiti nastavu preko televizije, a uz to će dobivati dodatne upute od svojih učiteljica. Učenici predmetne nastave (5-8.razred) nastavu će pratiti preko virtualnih učionica u kojima će im predmetni učitelji objavljivati upute i postavljati materijale. Postavljene zadatke mogu riješiti tijekom dana.

Roditelji moraju pratiti i poticati rad učenika. Ako učenik nije bio aktivan cijeli dan u virtualnom razredu, roditelj je dužan opravdati  izostanak razredniku.

Učenici se u virtualnim učionicama moraju primjerno ponašati kao i u stvarnom okruženju što znači da vrijede ista pravila primjerenog ponašanja i ophođenja kao i u učionici odnosno školi.

Učenici  za neprimjerene oblike ponašanja mogu snositi posljedice u skladu sa Zakonom o odgoju i obrazovanju i Pravilnikom o pedagoškim mjerama.

Učitelji će pratiti aktivnosti učenika, davati im zadatke, poticati ih na rad i okupljati u virtualne učionice. Učenici će biti provjeravani kroz online provjere znanja, dobivat će povratnu informaciju od učitelja koliko je god to moguće, o svojem radu i napretku.

Tijekom nadolazeća dva tjedna nema ocjenjivanja (vrednovanja ishoda učenja).

OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE

Autor: Administrator , 17. 3. 2020.

Poštovani,

Tijekom nadolazeća dva tjedna nema ocjenjivanja (vrednovanja ishoda učenja).