Projekt Druženjem do prijateljstva se nastavlja

Autor: Anita Džaja, 21. 12. 2019.

U petak, 13. 12. 2019. godine, u prostorijama Udruge OSIT u Đurmancu nastavljen je projekt Druženjem do prijateljstva. Održana je keramička radionica koju je vodila Branka Hrestak. Svi sudionici radionice su uživali. Za djecom nisu zaostajali ni odrasli. Učenici  6.a čak su poželjeli imati sličnu izvannastavnu aktivnost. U galeriji možete pogledati njihove uratke.

Napisala: Jasna Leljak

Fotografije: Izabela, Gabriela, Ema i Aleksandra

Projekt Druženjem do prijateljstva se nastavlja

Autor: Anita Džaja, 21. 12. 2019.

Napisala: Jasna Leljak

Fotografije: Izabela, Gabriela, Ema i Aleksandra