Rukometni Mozarti naše škole ponovno u akciji

Autor: Anita Džaja, 11. 12. 2019.

Dana 11. prosinca 2019. godine u sportskoj dvorani srednje škole u Krapini održano je drugo kolo Županijskog prvenstva školskih sportskih društava osnovnih škola u rukometu.

Naši rukometni Mozarti i ovaj put pokazali su svoje umijeće igranja rukometa. Pobijedili smo sve protivnike u ovom kolu i plasirali se u finale Županijskog prvenstva za osnovne škole.

Fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji, a u prilogu i nekoliko isječaka s utakmice!

Naši protivnici bili su rukometaši iz OŠ. Ljudevit Gaj Mihovljan, OŠ. Brestovec i OŠ. Marija Bistrica. Najbolji strijelac današnjeg natjecanja bio je naš Mozart iz 8.a razreda Antonio Gradečak.

Cijela ekipa držala se zajedno, bodrili smo jedni druge i radi toga uspjeh nije izostao.

Finale ovog prvenstva igrati cemo u drugom polugodištu, a do tada ćemo i dalje marljivo trenirati.

Rukometna ekipa naše škole: Jann Galić, Antonio Gradečak, Tin Švaljek, Mihael Antol, Dorian Mutak, Matija Babić, Nikola Mlinarić, Marko Kunštek, Lovro Cigula, Niko Leško, Marko Presečki, Denis Antol, Matej Štehec i Patar Hrček.

Ana Poljak

Priloženi dokumenti:
video_rukomet_10.mp4 (289.38 KB)
video_rukomet_1.mp4 (1.72 MB)
video_rukomet_2.mp4 (346.46 KB)

Rukometni Mozarti naše škole ponovno u akciji

Autor: Anita Džaja, 11. 12. 2019.

Ana Poljak

Priloženi dokumenti: