Dani kruha i zahvalnosti u PŠ Lepajci

Autor: Anita Džaja, 28. 10. 2019.

24. 10. 2019. učenici PŠ Lepajci obilježili su Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Uz pomoć kuharice i učiteljica izrađivali su peciva koja su kasnije odnijeli na blagoslov u Kapelu Srca Isusova. U školi su se počastili blagoslovljenom hranom.

Više pročitajte u nastavku, a fotografije pogledajte u foto-galeriji!

Učenici 3. L razreda s učiteljicom Katarinom Barlović posjetili su Dom za odrasle osobe u Mirkovcu. Učenici svih razrednih odjela su u školu donijeli kruh, peciva i kolače koje su pripremili sa svojom obitelji. Dio pripremljenog jela odvojili su za štićenike doma. Humanitarnoj akciji priključili su se i učenici 3. razreda iz Donje Šemnice s učiteljicom Vesnom Gračanin, defektologinja Aleksandra Podsečki i pedagog Marko Koprivnjak. Druženje je započelo prigodnim programom. Na kraju programa učenici iz Donje Šemnice su štićenicima poklonili licitarsko srce koje su izradili, a učenici PŠ Lepajci su podijelili poruke prijateljstva.

Pripremila: učiteljica Katarina Barlović

Dani kruha i zahvalnosti u PŠ Lepajci

Autor: Anita Džaja, 28. 10. 2019.

Više pročitajte u nastavku, a fotografije pogledajte u foto-galeriji!

Pripremila: učiteljica Katarina Barlović