ZAVRŠNA PRIREDBA U PŠ LEPAJCI

Autor: Dubravka Tušek, 6. 6. 2019.

5.06.2019.u PŠ Lepajci održana je završna priredba.Učenici su prisutne razveselili zanimljivim programom ispunjenim pjesmama,plesnim i glumačkim točkama te recitacijama.Na kraju programa ravnateljica škole Dragica Belošević zahvalila je učenicima i učiteljicama na lijepoj priredbi i uloženom trudu te je svima poželjela ugodne ljetne praznike.

FOTOGRAFIJE

ZAVRŠNA PRIREDBA U PŠ LEPAJCI

Autor: Dubravka Tušek, 6. 6. 2019.

FOTOGRAFIJE