Srebro i bronca na MathFestu

Autor: Anita Džaja, 18. 4. 2019.

U srijedu, 17. 4. 2019. godine, učenici naše škole sudjelovali su na festivalu matematike MatFest u Tuheljskim Toplicama. I s tog su natjecanja donijeli medalje za našu školu.

Kategorija 87:

3. mjesto: Nikola Jurić, Karlo Zubić, Ivona Herout i Ivan Dolovčak;

5. mjesto: Marko Turibak, Jakob Domagoj Jug, Marta Hršak i Mia Macan;

6. mjesto: Matija Tušek, Ena Šimunović, Petra Haramina i Nika Majsec.

Kategorija 65:

2. mjesto: Lucija Pavlović, Ena Pavić, Petra Žnidarić i Nika Haramina. U toj su se kategoriji još natjecali učenici: Ema Cindrić, Martin Rukav, Karolina Vragović, Diana Puljek, Niko Kovačec, Karlo Novak, Noa Rihtar i Ivor Šimunović.

Kategorija 43:

U toj su se kategoriji natjecali: Tea Drašković, Mirta Pavić, Borna Grmovšek, Roko Smrekar, Luka Hržica, Kimi Gregurović, Luka Hršak, Leon Bajcer, Patrik Šćuric, Marko Šenjug, Mia Španiček i Lorena Zenkić.

Natjecatelje su pripremale učiteljice: Zrinka Arbanas Hleb, Dubravka Tušek, Vesna Presečki, Andreja Drašković, Tatjana Slivnjak Mišić, Lucija Vinceljak i Dragica Šalković.

Čestitke svim natjecateljima!

Fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremila: Dragica Šalković

Srebro i bronca na MathFestu

Autor: Anita Džaja, 18. 4. 2019.

Kategorija 87:

3. mjesto: Nikola Jurić, Karlo Zubić, Ivona Herout i Ivan Dolovčak;

5. mjesto: Marko Turibak, Jakob Domagoj Jug, Marta Hršak i Mia Macan;

6. mjesto: Matija Tušek, Ena Šimunović, Petra Haramina i Nika Majsec.

Kategorija 65:

Kategorija 43:

Čestitke svim natjecateljima!

Fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremila: Dragica Šalković