Održano županijsko natjecanje iz matematike

Autor: Anita Džaja, 2. 3. 2019.

OŠ Matije Gupca Gornja Stubica 28. 2. 2019. bila je domaćin Županijskog natjecanja iz matematike. Ove godine na natjecanju iz matematike sudjelovao je 41 učenik iz 16 osnovnih škola Krapinsko-zagorske županije koje su pripremala 28 mentora.

Našu je školu predstavljalo petero učenika.

Učenica 5. razreda Petra Žnidarić postigla je četvrto mjesto.

Učenica 6. razreda Lucija Pavlović bila je šesta.

Učenici 8. razreda, Matija Tušek osvojio je 5. mjesto, Ena Šimunović 6. mjesto te Karlo Zubić 7. mjesto.

Učenike su pripremale učiteljice: Andreja Drašković, Lucija Vinceljak i Dragica Šalković

Iako su im ove godine izmakla prva tri mjesta na Županijskom natjecanju, čestitamo našim natjecateljima te se nadamo medaljama dogodine.

Više fotografija u našoj foto-galeriji!

Pripremila: učiteljica Dragica Šalković

Održano županijsko natjecanje iz matematike

Autor: Anita Džaja, 2. 3. 2019.

Našu je školu predstavljalo petero učenika.

Učenica 5. razreda Petra Žnidarić postigla je četvrto mjesto.

Učenica 6. razreda Lucija Pavlović bila je šesta.

Više fotografija u našoj foto-galeriji!

Pripremila: učiteljica Dragica Šalković