MEET THE CHAMP*!

Autor: Anita Džaja, 1. 3. 2019.

U utorak, 26.02.2019. godine, je u OŠ Đure Prejca u Desiniću održano Županijsko natjecanje iz engleskog jezika. Natjecalo se 19 učenika osmih razreda iz 11 osnovnih škola Krapinsko –zagorske županije. Na tom natjecanju našu su školu predstavljala 4 natjecatelja: Patrik Zorko i Tatiana Povalec iz 8.c, Jakob Domagoj Jug iz 8.b i Matija Tušek iz 8.a. Naši su učenici pokazali zavidnu razinu znanja iz engleskog jezika, a ponajviše Patrik Zorko koji je osvojio PRVO MJESTO pod mentorstvom učiteljice Karoline Leskovar Hržica. DRUGO MJESTO osvojio je Matija Tušek pod mentorstvom učiteljice Ružice Bubanj. Jakob Domagoj Jug  osvojio je šesto mjesto, a naša Tatiana osmo mjesto. Od srca čestitamo svim natjecateljima, a ponajviše našem prvaku, Patriku Zorku!

GO PATRIK!

*CHAMP – short for champion, first place, winner, the best!

Natjecatelje možete vidjeti u našoj foto galeriji.

Pripremila: učiteljica Karolina Leskovar Hržica

MEET THE CHAMP*!

Autor: Anita Džaja, 1. 3. 2019.

GO PATRIK!

*CHAMP – short for champion, first place, winner, the best!

Natjecatelje možete vidjeti u našoj foto galeriji.

Pripremila: učiteljica Karolina Leskovar Hržica