Povezali teoriju i praksu

Autor: Anita Džaja, 28. 2. 2019.

Učenici 2.a razreda na satu prirode i društva učili su o zdravoj prehrani. Nakon što su izradili piramidu zdrave prehrane zajedno sa svojom učiteljicom V. Požgaj i kuharicama Brankom i Andrijanom okušali su se u pravljenju voćnih smoothia. Voćni sokovi bili su ukusni i osvježavajući, a učenici zadovoljni što su sadržaje iz knjige povezali sa praktičnom nastavom.

Više fotografija pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremila: učiteljica Vesna Požgaj

Povezali teoriju i praksu

Autor: Anita Džaja, 28. 2. 2019.

Više fotografija pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremila: učiteljica Vesna Požgaj