Obilježen Dan ružičastih majica

Autor: Anita Džaja, 28. 2. 2019.

U srijedu, 27.2.2019. godine obilježili smo Dan ružičastih majica, i u matičnoj i u obje područne škole. Održano je više različitih radionica s učenicima, osim učitelja sudjelovale su i naše pedagoginja Božica Horvat, socijalna pedagoginja Ivana Pohižek i  defektologinja Aleksandra Podsečki.

Više pročitajte u nastavku, a fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!!

Tako su u 6. b razredu održale radionicu Svi smo odgovorni na satu razrednika.

Učenici 6. razreda, pod vodstvom učiteljice Helene Hudi, sudjelovali su u radionici izrade kolača, mafina i breskvica. Kolači, osim što su lijepo i pitomo izgledali, bili su i jako fini.
Učenici 5. a razreda upoznali su se s glagoljicom, izrađivali slova, ukrašavali ih te oblikovali svoju poruku protiv nasilja među učenicima.
Učenici 6. d i 6. c snimali su film, koji možete pronaći na našim stranicama.
Naša škola ovih dana odiše mirom, većina nas je bila u ružičastim majicama. Iako taj dan posebno slavimo i obilježavamo kao dan netolerancije nasilja, mi to zapravo činimo uvijek.
Pripremila: učiteljica Jasna Leljak

Obilježen Dan ružičastih majica

Autor: Anita Džaja, 28. 2. 2019.

Više pročitajte u nastavku, a fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!!

Tako su u 6. b razredu održale radionicu Svi smo odgovorni na satu razrednika.

Učenici 6. d i 6. c snimali su film, koji možete pronaći na našim stranicama.
Pripremila: učiteljica Jasna Leljak