Lidrano 2019.

Autor: Anita Džaja, 21. 2. 2019.

Županijski Lidrano naše županije održan je 19.2.2019., domaćin je bila OŠ Augusta Cesarca iz Krapine, a prostor je ustupila Srednja škola Krapina.
Naša se škola predstavila trima nastupima.

U nastavku pročitajte više o događaju, a fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

U kategoriji dramsko-scenskog stvaralaštva nastupili su Noa Vidović, učenik 6. razreda Područne škole Šemnica Donja kazivanjem stihova učenice Eme Novosel, Selsko dete. Helena Sambol, učenica 4. razreda iz Lepajaca govorila je stihove autorice Dragice Vragović-Krce, Zagorec. Skupnu recitaciju pjesme Miljenka Hršaka Saka rit jenput dojde na šekret izvele su učenice Vita Zubić, Tara Smrekar i Lora Suhodolčan iz 3. a razreda.
Učenice i učenika pripremile su za nastup učiteljice Margareta Benc, Katarina Barlović i Vesna Požgaj.
Čestitamo svim sudionicima i želimo im još puno dobrih i veselih nastupa.
Pripremila: učiteljica Jasna Leljak
Fotografije: Krunoslav, Katarina i Ena, medijska skupina.

Lidrano 2019.

Autor: Anita Džaja, 21. 2. 2019.

Naša se škola predstavila trima nastupima.

Čestitamo svim sudionicima i želimo im još puno dobrih i veselih nastupa.
Pripremila: učiteljica Jasna Leljak
Fotografije: Krunoslav, Katarina i Ena, medijska skupina.