ŠKOLSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOGA JEZIKA

Autor: Anita Džaja, 20. 2. 2019.

U utorak, 12.2. 2019. godine provedeno je Školsko natjecanje iz hrvatskoga jezika učenika 7. i 8. razreda. Iznenadio nas je broj natjecatelja.

Za sedmi razred nastupile su Ivona Herout, Mia Macan i Marta Hršak iz 7. b razreda, Leona Ormuž i Petra Haramina iz 7. a razreda te Iva Presečki, Dorotea Dlesk, Ira Bobovečki i Martina Cigula iz 7. c razreda.

Osmi su razred zastupali Marko Turibak, Antonio Presečki i Marija Brezak iz 8. b razreda, Ena Miljan, Asja Puh i Katarina Vragović iz 8. c te Stella Vlašić i Patricija Erdelja iz Područne škole Šemnica Donja.
Nakon pregledanih radova, s obzirom na ostvareni rezultat proslijeđeno ih je ukupno sedam, koji su zauzeli prva tri mjesta.
Svim sudionicima u natjecanju čestitamo na ostvarenome, a onima koji se možda plasiraju na županijsko natjecanje, želimo uspjeh i sreću.
Učenike su za natjecanje pripremile Mira Benc, Andreja Klasić, Margareta Benc i Jasna Leljak.
Pripremila: učiteljica Jasna Leljak

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOGA JEZIKA

Autor: Anita Džaja, 20. 2. 2019.

Pripremila: učiteljica Jasna Leljak