Božićno -novogodišnja priredba 19. 12. 2018.u PŠ Donja Šemnica

Autor: Štefica Tepuš, 19. 12. 2018.

Tradicionalno, prije školskih praznika, učenici PŠ  Donja Šemnica priredili su za svoje učitelje, roditelje, braću i sestre, bake i djedove božićnu priredbu. Program  su uvježbavali zajedno sa svojim voditeljicama skupina i učiteljicama.

Ove godine na poseban način uređen je školski hol. Učenici od 1. - 8. r. tjednima su izrađivali licitarska srca kojima se ukrasio školski bor. Izrađivali su se i ostali  ukrasi te je naša škola bila prigodno uređena  samo ukrasima koje smo sami izradili.

Priredba je bila prožeta pjesmom, plesom, recitacijama i glumom  koje su uvježbali i razveselili nazočne i čestitali svima Božić. Pjevalo se i  na engleskom i njemačkom jeziku. U dupkom ispunjenoj učionici,  učenike su bodrili gosti kojima su poslali iskrenu poruku mira, ljubavi, prijateljstva i zajedništva, dijeleći božićnu radost i veselje. Priredbi je bila nazočna  i ravnateljica škole Dragica Belošević koja je pohvalila djecu za prekrasan program i svima zaželjela sretne i vesele blagdane.

Fotografije možete pogledati u Foto- galeriji!

Božićno -novogodišnja priredba 19. 12. 2018.u PŠ Donja Šemnica

Autor: Štefica Tepuš, 19. 12. 2018.

Fotografije možete pogledati u Foto- galeriji!