Radionica bake i djedovi u PŠ Donja Šemnica

Autor: Štefica Tepuš, 12. 12. 2018.

Radosni, uzbuđeni i veseli 12.12.2018. učenici 2.razreda u PŠ Donja Šemnica dočekali su svoje drage bake i djedove, da zajedno naprave ukrase za božićno uređenje naše škole. Vrijedne ruke malih i velikih uz pjevanje i slušanje božićnih pjesama  spretno su plele zelene girlande i bojale licitarska srca. Napravljeni ukrasi ubrzo su ukrasili prostor naše škole.

Pripremila: Vesna Gračanin

Fotografije s radionice možete pogledati u Foto -galeriji.

Radionica bake i djedovi u PŠ Donja Šemnica

Autor: Štefica Tepuš, 12. 12. 2018.

Pripremila: Vesna Gračanin

Fotografije s radionice možete pogledati u Foto -galeriji.