BOŽIĆNA PRIČA 6.C

Autor: Anita Džaja, 7. 12. 2018.

Kao što je i bilo najavljeno u javnim glasilima našeg grada Krapine, božićna čarolija 6. c dosegla je danas svoj vrhunac te je Djedica zajedno sa svojim čarobnim vilenjacima i vilenjakinjama otputovao saonicama, vučenim snažnim i nabildanim sobovima do Gradskog dječjeg vrtića „Gustav Krklec“ u grupu KREATIVCI i ostavio najmlađima i najslađima poklone koji su se proteklih mjesec dana marljivo izrađivali u radionicama. Naravno da sreći nije bilo kraja, a koliko su uživali i Mali i Veliki možete pogledati u fotogaleriji.

A PICTURE IS WORTH A THOUSAND WORDS.

Pripremila: učiteljica Karolina Leskovar Hržica

BOŽIĆNA PRIČA 6.C

Autor: Anita Džaja, 7. 12. 2018.

A PICTURE IS WORTH A THOUSAND WORDS.

Pripremila: učiteljica Karolina Leskovar Hržica