Svečana proslava Majčinog dana u PŠ Donja Šemnica

Autor: Štefica Tepuš, 10. 5. 2018.

U srijedu  9. svibnja proslavili smo Majčin dan. Učenici 1. - 8. r. PŠ  Donja Šemnica  sa svojim učiteljicama, pripremili su svečanu priredbu koja se održala u prostorijama naše škole.

Cijela je priredba bila jedna prekrasno ispričana priča o ljubavi  prema majkama koje su u velikom broju došle čuti što su im pripremila njihova djeca.

Svečani je program protekao u  veselju. Stihovi posvećeni dragim mamama, raspjevane note , zborne recitacije  i pojedinačne pjesmice nagrađeni su velikim pljeskom i osmjesima na licima u publici.

Fotografije možete pogledati u Foto -galeriji.

Svečana proslava Majčinog dana u PŠ Donja Šemnica

Autor: Štefica Tepuš, 10. 5. 2018.

Fotografije možete pogledati u Foto -galeriji.