POSJET ŠKOLSKOJ KNJIŽNICI

Autor: Dubravka Tušek, 24. 4. 2018.

utorak, 17. travnja učenici prvih razreda Područnih škola Donja Šemnica i Lepajci bili su na terenskoj nastavi u Krapini. U školskoj knjižnici sat medijske kulture održala im je knjižničarka Suzana Pracaić koja je učenicima pojasnila ulogu knjižnice i knjižničara,snalaženje u knjižnici,posuđivanje i vraćanje knjiga… Učenici su prvi puta samostalno posudili knjigu za lektiru u školskoj knjižnici. U školi su posjetili učenike 1.a razreda s kojima su otpjevali i odsvirali nekoliko poznatih pjesama.Nakon toga upoznali su Gradsku knjižnicu Krapina. U Galeriji grada Krapine razgledali su izložbu pisanica. Posebno su se obradovali kad su vidjeli pisanice koje su oni izrađivali. Na kraju ovog zanimljivog učenja i druženja počastili su se sladoledom, te radosni i puni dojmova krenuli svojim kućama.

Pripremila: učiteljica Katarina Barlović

FOTOGRAFIJE

POSJET ŠKOLSKOJ KNJIŽNICI

Autor: Dubravka Tušek, 24. 4. 2018.

Pripremila: učiteljica Katarina Barlović

FOTOGRAFIJE