Naša ekipa osvojila prvo mjesto u Gradskom natjecanju ekipa podmlatka i mladih Crvenog križa u pružanju prve pomoći

Autor: Anita Džaja, 10. 3. 2018.

Gradsko društvo Crvenog križa Krapina održalo je u subotu, 10.03.2018. godine, Gradsko natjecanje ekipa podmlatka i mladih Crvenog križa u pružanju prve pomoći u Osnovnoj školi "Ljudevit Gaj" Krapina. Sudjelovale su ekipe podmlatka iz osnovnih škola: Augusta Cesarca i „Ljudevit Gaj" iz Krapine, te iz Đurmanca, Jesenja i Petrovskog .

Prvo mjesto u kategoriji podmlatka osvojila je ekipa Osnovne škole „Ljudevit Gaj" Krapina. Ekipa Srednje škole Krapina i naša ekipa predstavljat će Gradsko društvo Crvenog križa Krapina na Međužupanijskom natjecanju koje će se održati u Lepoglavi, 14. travnja 2018. godine .

Čestitamo našoj ekipi na osvojenom prvom mjestu.

Pripremila: učiteljica Lidija Ranogajec

Autor: Anita Džaja, 10. 3. 2018.

Čestitamo našoj ekipi na osvojenom prvom mjestu.

Pripremila: učiteljica Lidija Ranogajec