ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Autor: Anita Džaja, 2. 3. 2018.

Na županijskom natjecanju iz geografije, koje se održalo 1. ožujka 2018. u OŠ „Ljudevit Gaj" Mihovljan naš učenici  postigli su odlične rezultate.

Marko Turibak  (7.b razred) osvojio je 1. mjesto u konkurenciji sedmih razreda, Ena Pavić (5.d ) osvojila je 3. mjesto, a Ema Cindrić (5.c) 5. mjesto u konkurenciji petih razreda.

Učenike je za natjecanje pripremala učiteljica geografije Miljenka Hršak.

Iskrene čestitke učenicima!

Pripremila: Miljenka Hršak

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Autor: Anita Džaja, 2. 3. 2018.

Učenike je za natjecanje pripremala učiteljica geografije Miljenka Hršak.

Iskrene čestitke učenicima!

Pripremila: Miljenka Hršak