Rezultati sa Školskog natjecanja iz hrvatskoga jezika

Autor: Anita Džaja, 15. 2. 2018.

5. 2. 2018. godine bilo je natjecanje u poznavanju hrvatskoga jezika u kategoriji 7. i 8. razreda. Ena Košutić jedina je predstavljala osme razrede te je bila i prva i zadnja, a postigla je 40 bodova od mogućih 80.
U kategoriji 7. razreda bilo je 11 kandidata, osmero iz Matične škole, a četvero iz Područne škole Šemnica Donja. Postignuti su sljedeći rezultati:
1. Marija Brezak
2. Marko Turibak
    Karlo Zubić
3. Ema Krklec
4. Katarina Vragović
5. Antonio Presečki
    Filip Matko
6. Stela Vlašić
7. Ena Miljan
8. Asja Puh
    Lucija Tepuš
9. Patricija Erdelja

Veseli nas što je vidljivo da svake godine imamo više kandidata na natjecanju iz hrvatskoga jezika. Čestitamo svim kandidatima na postignutim rezultatima.
Sudionike natjecanja pripremile su Andreja Klasić i Jasna Leljak.
Pripremila: učiteljica Jasna Leljak

Rezultati sa Školskog natjecanja iz hrvatskoga jezika

Autor: Anita Džaja, 15. 2. 2018.

1. Marija Brezak
2. Marko Turibak
    Karlo Zubić
3. Ema Krklec
4. Katarina Vragović
5. Antonio Presečki
    Filip Matko
6. Stela Vlašić
7. Ena Miljan
8. Asja Puh
    Lucija Tepuš
9. Patricija Erdelja

Sudionike natjecanja pripremile su Andreja Klasić i Jasna Leljak.
Pripremila: učiteljica Jasna Leljak